Dbamy o bezpieczeństwo
Izba przyjęć znajduje się w budynku C szpitala który zlokalizowany jest od strony parkingu. Wejście do izby przyjęć oddziału gin-poł jest oznaczone tablicą informacyjną „Budynek C”.
Bezpieczeństwo i komfort pacjentów szpitala jest najwyższym priorytetem dla personelu szpitala. Dokładamy wszelkich starań aby rodzące mamy oraz przychodzące na świat dzieci przebywały w bezpiecznych warunkach, otoczone troską położnych i lekarzy.
Wiemy, że obecność partnerów przy porodzie daje możliwość wspólnego przeżywania cudu narodzin Waszego dziecka. w związku z tym, po uwzględnieniu zaleceń Konsultanta Krajowego ds. ginekologii i położnictwa i po opracowaniu dodatkowych procedur epidemiologicznych umożliwiających obecność osoby towarzyszącej, jesteśmy w pełni przygotowani aby każda pacjentka mogła rodzić otoczona również wsparciem partnera.
Wdrożenie dodatkowych procedur nie tylko umożliwia porody rodzinne, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczne warunki dla wszystkich mam i dzieci już obecnych w oddziale oraz personelowi medycznemu, tak aby ciągłość funkcjonowania oddziału położniczego została utrzymana i abyśmy mogli nieprzerwanie zapewniać porody w naszym szpitalu kolejnym mamom i ich maleństwom.
Bardzo prosimy osoby towarzyszące o zastosowanie się do wprowadzonych procedur, ponieważ tylko w ten sposób zapewnimy wszystkim bezpieczeństwo.
