Opinie naszych pacjentów
Bardzo polecam nasz Szpital Św. Anny w Piasecznie jak i cały zespół urologiczny z dr Tomaszem Rynkiewiczem na czele. Usuwano mi gruczolaka prostaty metodą prawie bezinwazyjną, czyli przez cewkową enukleację laserem holmowym , tzw.HoLEP. Jestem całemu personelowi niezmiernie wdzięczny! A wszystkim cierpiącym na łagodny przerost prostaty polecam nasz szpital i cały personel medyczny.
Opinie naszych pacjentów
Pragnę złożyć najszczersze podziękowania za troskliwą opiekę oraz poczucie pełnego bezpieczeństwa, jakie zapewniono mi podczas pobytu na Oddziale Ginekologicznym w dniach 23.04 – 25.04.2026 r.
Opinie naszych pacjentów
Szczególne wyrazy wdzięczności i najwyższego uznania kieruję do dr n. med. Iryny Kozickiej. Pani Doktor, dziękuję za Pani ogromny profesjonalizm, merytoryczne wsparcie oraz spokój, który pozwolił mi z ufnością oddać się w Pani ręce. Pomyślne przeprowadzenie operacji oraz Pani empatyczne podejście do pacjenta są dla mnie dowodem na to, że medycyna w Państwa wykonaniu to nie tylko zawód, ale prawdziwe powołanie.
Opinie naszych pacjentów
Moje podziękowania kieruję również do całego zespołu pielęgniarskiego oraz położnych. Państwa cierpliwość, czujność i każde dobre słowo wypowiedziane w pierwszych chwilach po zabiegu były dla mnie nieocenionym wsparciem. Dzięki Państwa serdeczności i zaangażowaniu, proces rekonwalescencji przebiegał w atmosferze pełnej zrozumienia i ludzkiego ciepła, co w warunkach szpitalnych jest darem szczególnym.
Opinie naszych pacjentów
Pobyt w szpitalu i operacja to dla każdej kobiety czas trudny i stresujący, jednak dzięki Państwa postawie czułam, że jestem w najlepszych możliwych rękach.
Życzę całemu Zespołowi wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, niesłabnącej energii oraz codziennej satysfakcji z tej pięknej i odpowiedzialnej misji, jaką wypełniacie Państwo każdego dnia.
Opinie naszych pacjentów
Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę całego personelu podczas pobytu mojego męża na oddziale urologii. Dziękuję lekarzowi DAMIANOWI SUJECKIEMU, Ile serca i fachowości wkłada w swoją pracę. Warunki na oddziale wspaniałe, pokoje dwuosobowe z łazienkami, czyściutkie i bardzo zadbane.
Opinie naszych pacjentów
Bardzo profesjonalna opieka, wspaniały bardzo empatyczny personel, szczególnie bardzo dziękuję dr Tomaszowi Rynkiewiczowi za opiekę nad moją Mamą. Pan Doktor to nie tylko genialny lekarz, ale również cudowny człowiek.
Opinie naszych pacjentów
Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę medyczną i podjęcie szybkich i zdecydowanych działań w dniu. 03.04.2026.
Dziękuję całej załodze SOR-u, a w szczególności lekarzowi prowadzącemu Karolowi Stefaniakowi za szybką, rzeczową diagnozę i wspaniałe podejście do pacjenta.
Opinie naszych pacjentów
W 19.01.2026 przeprowadziłam w rejestracji rozmowę telefoniczną z bardzo kompetentnym i miłym, młodym panem. Pan wykazał się empatia i fachowością i skutecznie rozwiązał mój problem ,za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla młodego,kompetentnego człowieka z rejestracji Anna Lasota z Radomia.
Opinie naszych pacjentów
Wyrazy uznania dla całego personelu oddziału urologii. Znakomita organizacja pracy, życzliwość, profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla dr. Tomasza Rynkiewicza. Wdzięczny pacjent /11–13 styczeń 2025 r./ Krzysztof Majewski.