Penta Hospitals Polska / Wybierz szpital / Szpital Piaseczno / O szpitalu, Szpital Poznań

O Szpitalu


Nasz Szpital to miejsce, w którym nowoczesna medycyna spotyka się z uważnością na potrzeby pacjenta. Przyświeca nam misja dbania o naszych pacjentów – każdego dnia. Lepiej. Tworzymy szpital, który działa sprawnie, przewidywalnie i bezpiecznie – tak, jak powinien działać każdy system, od którego zależy zdrowie i spokój człowieka.

Jesteśmy częścią rozwijającej się sieci placówek medycznych Penta Hospitals Polska, które łączy jeden cel: zapewnienie wysokiej jakości leczenia w oparciu o sprawdzone standardy kliniczne i organizacyjne. W naszym szpitalu pracuje zespół doświadczonych lekarzy, pielęgniarek i specjalistów, którzy łączą wiedzę z praktyką oraz realnym podejściem do potrzeb pacjentów.

Nie budujemy dystansu z naszymi pacjentami – budujemy zaufanie. Dlatego stawiamy na jasną komunikację, dostępność i partnerskie podejście na każdym etapie leczenia.

Nasze podejście do leczenia

Pracujemy w oparciu o uporządkowane procesy, dzięki czemu skracamy czas oczekiwania, ograniczamy ryzyko i zwiększamy przewidywalność całego procesu leczenia. W naszym szpitalu wciąż rozwijamy lean healthcare – sprawdzone podejście do opieki zdrowotnej. Lean to innowacyjna koncepcja zarządzania, która wdraża efektywność, jakość i koncentrację na pacjencie.

Zawsze dostosowujemy naszą pracę do aktualnych potrzeb zdrowotnych lokalnej społeczności.

Inwestujemy w sprzęt i rozwiązania, które realnie wspierają lekarzy i poprawiają doświadczenie pacjenta. Technologia nie jest dla nas dodatkiem – jest narzędziem, które pomaga szybciej diagnozować, lepiej leczyć i skuteczniej monitorować efekty terapii.

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Jako szpital działamy w oparciu o rygorystyczne standardy medyczne i organizacyjne. Zapewniamy zaplecze umożliwiające kompleksową opiekę nad pacjentem – od diagnostyki, przez leczenie, aż po dalszą opiekę i kontrolę wyników.

Ostatecznie liczy się jedno: żeby wyleczony pacjent wyszedł od nas z poczuciem, że trafił w dobre ręce.

F50A1148
Kadra zarządzająca

Awatar Lidia Albrechowicz

Lidia Albrechowicz

Dyrektor Szpitala

Awatar Lek. Wojciech Włodarski

Lek. Wojciech Włodarski

Dyrektor Medyczny

Awatar Dorota Karpacka

Dorota Karpacka

Dyrektor ds. Pielęgniarstwa

Nasze oddziały

Ordynator
dr n.med. Maria Niedźwiecka
Pielęgniarka Oddziałowa
Joanna Jędrzejczyk
Z-ca Pielęgniarki Oddziałowej
Wioletta Piętak
E-mail
piaseczno@emc-sa.pl

Ordynator
lek. Aleksander Brunets
Z-ca Ordynatora
dr n. med. Andrzej Kluciński
Pielęgniarka Oddziałowa
mgr Elżbieta Pulkowska
E-mail
piaseczno@emc-sa.pl

Ordynator
lek. Dorota Cisek-Szopa
Pielęgniarka Oddziałowa
mgr Bogumiła Gronkiewicz
E-mail
piaseczno@emc-sa.pl

 

Ordynator
lek. Robert Kuszyński
Z-ca Ordynatora
lek. Renata Koziołek
Pielęgniarka Oddziałowa
mgr Monika Pasik
E-mail
piaseczno@emc-sa.pl

Ordynator
dr n. med. Dariusz Tarwacki
Z- ca Ordynatora
lek. Serhij Melnykow
Pielęgniarka Oddziałowa
mgr Bogumiła Gronkiewicz
E-mail
piaseczno@emc-sa.pl

Ordynator
lek. Przemysław Zugaj
Z-ca Ordynatora
lek. Damian Sujecki
Pielęgniarka Oddziałowa
Monika Matulka
E-mail
uro@emc-sa.pl
Opinie naszych pacjentów

Bardzo polecam nasz Szpital Św. Anny w Piasecznie jak i cały zespół urologiczny z dr Tomaszem Rynkiewiczem na czele. Usuwano mi gruczolaka prostaty metodą prawie bezinwazyjną, czyli przez cewkową enukleację laserem holmowym , tzw.HoLEP. Jestem całemu personelowi niezmiernie wdzięczny! A wszystkim cierpiącym na łagodny przerost prostaty polecam nasz szpital i cały personel medyczny.

Opinie naszych pacjentów

Pragnę złożyć najszczersze podziękowania za troskliwą opiekę oraz poczucie pełnego bezpieczeństwa, jakie zapewniono mi podczas pobytu na Oddziale Ginekologicznym w dniach 23.04 – 25.04.2026 r.

Opinie naszych pacjentów

Szczególne wyrazy wdzięczności i najwyższego uznania kieruję do dr n. med. Iryny Kozickiej. Pani Doktor, dziękuję za Pani ogromny profesjonalizm, merytoryczne wsparcie oraz spokój, który pozwolił mi z ufnością oddać się w Pani ręce. Pomyślne przeprowadzenie operacji oraz Pani empatyczne podejście do pacjenta są dla mnie dowodem na to, że medycyna w Państwa wykonaniu to nie tylko zawód, ale prawdziwe powołanie.

Opinie naszych pacjentów

Moje podziękowania kieruję również do całego zespołu pielęgniarskiego oraz położnych. Państwa cierpliwość, czujność i każde dobre słowo wypowiedziane w pierwszych chwilach po zabiegu były dla mnie nieocenionym wsparciem. Dzięki Państwa serdeczności i zaangażowaniu, proces rekonwalescencji przebiegał w atmosferze pełnej zrozumienia i ludzkiego ciepła, co w warunkach szpitalnych jest darem szczególnym.

Opinie naszych pacjentów

Pobyt w szpitalu i operacja to dla każdej kobiety czas trudny i stresujący, jednak dzięki Państwa postawie czułam, że jestem w najlepszych możliwych rękach.

Życzę całemu Zespołowi wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, niesłabnącej energii oraz codziennej satysfakcji z tej pięknej i odpowiedzialnej misji, jaką wypełniacie Państwo każdego dnia.

 

Opinie naszych pacjentów

Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę całego personelu podczas pobytu mojego męża na oddziale urologii. Dziękuję lekarzowi DAMIANOWI SUJECKIEMU, Ile serca i fachowości wkłada w swoją pracę. Warunki na oddziale wspaniałe, pokoje dwuosobowe z łazienkami, czyściutkie i bardzo zadbane.

Opinie naszych pacjentów

Bardzo profesjonalna opieka, wspaniały bardzo empatyczny personel, szczególnie bardzo dziękuję dr Tomaszowi Rynkiewiczowi za opiekę nad moją Mamą. Pan Doktor to nie tylko genialny lekarz, ale również cudowny człowiek.

Opinie naszych pacjentów

Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę medyczną i podjęcie szybkich i zdecydowanych działań w dniu. 03.04.2026.

Dziękuję całej załodze SOR-u, a w szczególności lekarzowi prowadzącemu Karolowi Stefaniakowi za szybką, rzeczową diagnozę i wspaniałe podejście do pacjenta.

Opinie naszych pacjentów

W 19.01.2026 przeprowadziłam w rejestracji rozmowę telefoniczną z bardzo kompetentnym i miłym, młodym panem. Pan wykazał się empatia i fachowością i skutecznie rozwiązał mój problem ,za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla młodego,kompetentnego człowieka z rejestracji Anna Lasota z Radomia.

Opinie naszych pacjentów

Wyrazy uznania dla całego personelu oddziału urologii. Znakomita organizacja pracy, życzliwość, profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla dr. Tomasza Rynkiewicza. Wdzięczny pacjent /11–13 styczeń 2025 r./ Krzysztof Majewski.

opinie_pacjetow
Wypełnij formularz
alt tekst

Telefon

ikona kontakt telefoniczny
Zadzwoń do nas

Czat